«Кременчук» знову виграє насухо у «Донбаса» і зрівнює рахунок в серії

14 жовтня в Дружківці відбувся четвертий матч битви за чемпіонський титул між «Донбасом» і «Кременчук». Підопічні Олександра Савицького знову насухо виграли у «Донбаса», на цей раз 3:0, та зрівняли рахунок у фінальній серії 2-2. Про це повідомляє пресслужба клубу.

…Старт першого періоду пройшов в гострих атаках обох команд. Воротарям довелося гарно попрацювати у воротах, щоби не пропустити голи.

На 4 хвилині «містяни» провели свою атаку з кидком від Коробова, але воротар «Донбасу» Андрюхов відбив шайбу. На 8 хвилині хокеїсти «Донбасу» розіграли непогану комбінацію. Захаров вивів Мільохіна на забійну позицію, але шайба, після кидка форварда донеччан, опинилася в пастці Новицького. Кіпер «Кременчука» скоїв відмінний сейв. До середини першого періоду, хокеїсти зменшили оберти. І, до кінця двадцятихвилинки боротьба в основному проходила в середній зоні, з парочкою вилучень у обох команд.

Другий відрізок поєдинок продовжився у цікавій боротьбі. Коли гості залишилися в меншості, не зміг скористатися донецький клуб. Гості не просто витримали натиск, а й захопили ініціатіву. До 28 хвилини суперники в основному займалися перестрілкою з далеких і середніх дистанцій, але такі дії не принесли обом командам результат. А потім кременчужани вийшли вперед. Відзначилася трійка нападників: Коробов – Дубінін – Денискін. Перші два відпасували, а третій забив. Після пропущеної шайби, «Донбас» намагався відігратися, але «Кременчук» надійно грав в обороні.

Старт третього періоду почався з обопільної боротьби. На 45 і 48 хвилинах команди обмінялися гольовими моментами. Спочатку, воротар господарів Андрюхов продемонстрував свою майстерність, відбивши три поспіль кидка. А потім, Новицький зіграв гарно, відбивши шайбу після кидка Казаковцева з близької відстані. На 54 хвилині хокеїсти «Кременчука» подвоїли рахунок зустрічі. Грицьких накинув на ворота, Андрюхов відбив прямо на Волкова і нападник спокійно закинув шайбу. Через 4 хвилини, «містян» провели ще одну атаку, в якій нападник гостей Серанов забив третій гол у поєдинку.

Підсумковий рахунок матчу 3:0 на користь «Кременчука», а фінальної серії 2-2. Наступний п’ятий поєдинок пройде 16 жовтня о 18:45 в Кременчуці на арені «Айсберг».

«Донбас» – «Кременчук» 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)

Голи: 0:1 – Денискін (Дубінін, Коробов), 27:53; 0:2 – Волков (Грицьких), 53:58; 0:3 – Серанов (Денискін), 57:43

Донбас: Андрюхов (Дьяченко); Кутугін – Григор’єв, Кожевников – Журавльов, Кобелєв – Пангелов-Юлдашев,; Карамнов – Туркін (А) – Казаковцев, Шишлянніков – Буценко (А) – Сигарьова, Мільохін – Бірюков – Костиков, Разумов – Захаров (К) – Карпенко

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Алексюк – Григорян, Хрішпенць – Боєвих, Грицьких – Толстушко, Савицький – Варава; Киселев (К) – Серанов – Тютченко, Леонов – Пука (А) – Созонов, Гриценко – Волков – Чемерилов, Коробов – Денискін – Дубінін.