Кременчук з робочим візитом відвідала Олена Зеленська

Під час візиту до Кременчука, який відбувся 10 травня, перша леді України відвідала Кременчуцький ліцей  № 25 “Гуманітарний колегіум” та Кременчуцький ліцей № 4 “Кремінь”, де оглянула відремонтовані за рахунок коштів Фундації Олени Зеленської укриття.  

Безперебійний Wi-Fi, кулери з гарячою та холодною водою, дитяча література й ігри, зручні меблі, підіймачі для тих, кому важко ходити сходами самостійно, – схоже на опис якісного сучасного дитячого закладу. Але це – про укриття, відкриті у двох ліцеях Кременчука.

Завдяки акумульованим міжнародним коштам Фундація Олени Зеленської профінансувала комплексну відбудову та облаштування цих сховищ. Партнером у реалізації проєкту виступили KSE Foundation.

 Укриття в цих ліцеях означають – тепер у закладах знову можуть навчати дітей офлайн! Після місяців, навіть років дистанційки 2500 учнів зможуть повноцінно вчитися й просто бачитися.

 А щоб школярі знали, як поводитися в різних загрозливих для життя ситуаціях, особливо під час війни, команда ДСНС щотижня проводить для дітей заняття в мобільному класі безпеки.

 В умовах, коли дві третини українських учнів змушені вчитися онлайн саме через брак укриттів, кожне таке повернення нормального освітнього життя – перемога. Звісно, хотілося б, щоб діти взагалі не мусили спускатися в жодні сховища. Щоб вони нарешті стали непотрібні. Саме за це щодня воюють наші захисники й захисниці на фронті.

Але поки укриття необхідні – нехай вони будуть найкращими. Не лише безпечними, а й комфортними. Щоб не травмувати додатково, а навпаки – вселяти впевненість та відчуття захищеності.