«Кременчук» скоротив відставання у фінальній серії УХЛ

12 жовтня фінальна серія плей-офф чемпіонату УХЛ Паріматч переїхала до Дружковки, де відбувся третій матч битви за чемпіонський титул між «Донбасом» і «Кременчук». Кременчужани скоротили відставання у серії до чотирьох пермог однієї з команд до 1-2. Наступна гру «містяни» зіграють знову в гостях 14 жовтня о 18:45. Про це повыдомили на офыцыйному сайты клубу.

Сценарій третього матчу серії істотно відрізнявся від двох попередніх в першу чергу результативністю. Якщо в матчах в Кременчуці вже в першій двадцятихвилинці команди встигали відзначитися, то зараз стартовий період залишився без голів. Команди досить обережно провели перші 20 хвилин зустрічі, граючи до першої допущеної помилки, а ініціативою більше володіли кременчужани.

Помилку команди не допустили і в другому періоді, знову закінчивши період з нулями на табло. І хоч, що «Донбас», що «Кременчук» мали кілька 100% шансів відзначитися у воротах супротивника, але реалізувати ці спроби так і не вийшло.

У третій двадцятихвилинці команди вели дуже в’язку боротьбу, боючись зайвий раз помилитися. З нулями на табло клуби грали аж до 58 хвилини матчу, а потім, в меншості Всеволод Толстушко після пасу Миколи Кисельова прошив Іллю Андрюхова і закинув єдиною шайбу в цьому поєдинку, яка і стала переможною для «містян». Відзначимо також голкіпера «Кременчука» В’ячеслава Новицького, який зробив «сухар».

Таким чином, «Кременчук» розмочив рахунок у фінальній серії плей-оф УХЛ Паріматч. Відзначимо, що наступний матч серії команди проведуть вже 14-го жовтня в Дружківці – початок матчу о 18:45, а пряма трансляція зустрічі буде доступна в ефірі телеканалу XSPORT. А 16 жовтня п’ята зустріч фіналу пройде у Кременчуці на арені «Айсберг».

«Донбас» – «Кременчук» 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Рахунок в серії 2-1

Шайби: Толстушко (Кисельов, Серанов, меньш.), 58:04;

Донбас: Андрюхов (Дьяченко); Кутугін – Григор’єв, Кожевников – Журавльов, Кобелєв – Большаков, – садовик; Монс – Туркін (А) – Казаковцев, Мілёхін – Буценко (А) – Захаров (К), Подзіньш – Бірюков – Костиков, Разумов – Карамнов – Карпенко.

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Алексюк – Григорян, Хрішпенць – Бойових, Грицьких – Толстушко, Савицький – Варава; Кисельов (К) – Серанов – Тютченко, Леонов – Пукс (А) – Созонов, Гриценко (А) – Волков – Чемерілов, Коробов – Дубінін – Денискін.