«Кременчук» розгромив «Вовків»

16 грудня чемпіон України ХК «Кременчук» розгромив 6:1 у 18 турі УХЛ Паріматч на арені «Айсберг» столичних «Крижанів Вовків». Кременчужани після 17 ігор набрали 23 очка та піднялися на другу сходинку в турнірній таблиці. Про це повідомляє пресслужба клубу.

…Кременчужани, насухо програвши свої минулі два матчі, були націлені забивати – багато і швидко. Саме тому рахунок закинутих шайбам був відкритий вже на четвертій хвилині періоду – в воротах київського клубу відзначився Дубінін. І якщо на старті періоду «Крижані Вовки» впевнено огризались і створювали небезпечні моменти біля воріт Новицького, то в другій половині двадцятихвилинки посипалися і пропустили ще двічі. Спочатку дубль оформив той же Дубінін, а потім відзначився Пукс.

У другому періоді повністю повторився сценарій першого – першу половину двадцятихвилинки кияни стримували натиск, а потім знову почали пропускати. За підсумками другого відрізка зустрічі кременчужани зусиллями Толстушка, Денискіна і Григоряна зробили рахунок 6:0 на табло і забезпечили собі перемогу.

У заключному відрізку зустрічі кияни намагалися тримати оборону і контратакувати. І у них це вийшло – за 7 хвилин до кінця матчу Павлов розписався в воротах Новицького і позбавив його шатауту в цьому поєдинку. Рахунок 6:1 на табло на користь господарів так і залишився до фінальної сирени.

«Кременчук» – «Крижані Вовки» 6:1 (3:0, 3:0, 0:1)

Шайби: 1:0 Дубінін (Денискін), 4:12; 2:0 Дубінін (Коробов, Денискін), 8:16; 3:0 Пукс (Савицький, Тютченко), 14:35; 4:0 Толстушко (Орлов), 30:16; 5:0 Денискін (Хрішпенц, Коробов), 35:38; 6:0 Григорян, 36:04; 6:1 Павлов (Андрющенко, Черемнов), 53:02;

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Яковлєв – Варава, Хришпенць – Григорян, Горлушко – Боєвих, Грицьких – Толстушко; Коробов – Дубінін – Денискін, Кисельов (К) – Серанов – Орлов, Савицький – Пукс (А) – Тютченко, Савченко – Гриценко (А) – Ворона.