27 грудня 2023 року у Міському палаці культури відбулося прощання з Євгенієм Юрійовичем Отрешком, який загинув у російсько-українській війні. У 34 -річного українського захисника залишилася дружина.
24 листопада 2022 року Євгеній Отрешко був призваний на військову службу Кременчуцьким РТЦК та СП Полтавської області. Служив матросом у роті морської піхоти військової частини А 1275.
Будучи вірним Україні та військовій присязі, Євгеній Отрешко вірив у перемогу українського народу над російським агресором. Свій останній бій морський піхотинець прийняв у районі населеного пункту Кринки Херсонської області.
Панахиду за загиблим відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали Євгенія Отрешка на Свіштовському кладовищі, де знайшли останній притулок наші земляки – захисники української незалежності.