«Кременчук» програв «Донбасу» Кубок Відкриття

25 жовтня в Кременчуці чемпіон України ХК «Кременчук» та віце-чемпіон ХК «Донбас» розіграли перший Кубок Відкриття Паріматч, завершивши стартовий тур п’ятого ювілейного сезону УХЛ Паріматч. Кременчужани двічі зрівнювали рахунок у зустрічі, але у третій раз не змогли і поступилися 2:3. Про це повідомляє пресслужба клубу.

Команди відразу показали, що цей матч має статус принципового з перших секунд зустрічі. Вже через три хвилини це вилилося в закинуті шайби – спочатку Захаров прошив Новицького і відкрив рахунок в матчі, а потім Олексій Ворона кидком у ближню дев’ятку зрівняв цифри на табло.

Однак на першу перерву командам все ж судилося піти з мінімальною перевагою «Донбасу» – Віталій Карамнов зловив відмінний пас і відправив шайбу точно над плечем голкіпера «містян».

У другому періоді команди не зменшили обертів і продовжили навалюватися на ворота супротивників, здійснюючи масу небезпечних випадів. У другій двадцятихвилинці команди обмінялися закинутими шайбами, а на перерву знову пішли мінімальною перевагою донеччан. Спочатку Дмитро Созонов вдруге зрівняв цифри на табло, а потім Олег Шишлянніков знову вивів свою команду вперед.

У третій двадцятихвилинці команди діяли активно, створювали багато моментів. У кінцівки матчу кременчужани замінили голкіпера на шостого польового гравця, але незважаючи на це, наздогнати гостей не вийшло, рахунок на табло не змінився – 3:2 на користь «Донбасу». Таким чином, донеччани стали першими володарями Кубка Відкриття Паріматч.

ХК «Кременчук» наступну гру зіграє 29 жовтня у гостях з ХК «Маріуполь». Початок матчу о 18:45.

Фото з матчу

«Кременчук» – «Донбас» 2:3 (1:2, 1:1, 0:0)

Шайби: 0:1 Захаров (Кожевников), 3:18; 1:1 Ворона (Савченко, Яковлєв), 4:41; 1:2 Карамнов (Коренчук), 16:06; 2:2 Созонов (Григорян), 28:58; 2:3 Шишлянніков (Сигарев, Бірюков), 30:06;

Кременчук: Новицький (Гордюшин); Григорян – Яковлєв, Бойових – Хришпенць, Толстушко – Грицьких, Савицький – Варава; Тютченко – Серанов – Кисельов (К), Созонов (А) – Волков – Чемерилов, Ворона – Пукс (А) – Савченко, Коробов – Дубінін – Денискін.

Донбас: Дьяченко (Андрюхов); Пангелов-Юлдашев – Кобелєв, Кожевников – Журавльов, Григор’єв – Колесніковс, – Садовіков; Монс – Туркін (А) – Захаров (К), Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Мільохін – Буценко – Коренчук (А), Подзіньш – Карамнов – Костиков.