Кременчук підписав меморандум про співпрацію з німецьким Тюбінгеном

Сьогодні у Німеччині підписали Меморандум про співпрацю з лордом-мером міста Тюбінген Борисом Палмером. Домовилися розвивати співпрацю в галузях інфраструктури, комунального господарства, освіти та культури, – повідомив мер Кременчука Віталій Малецький.

Кременчук отримав грант у розмірі 120 тисяч євро. Це допомога, яку не треба повертати. Частину коштів буде спрямовано на придбання спеціальної техніки для міських комунальних служб. Іншу частину – на встановлення сонячних батарей у кременчуцьких лікарнях. Вони забезпечать безперебійним живленням реанімаційні та хірургічні відділення, щоб пацієнти були в безпеці за будь-яких обставин.

Також отримали в подарунок для комунальних служб міста вантажний автомобіль Volkswagen Transporter. Дякую за це муніципальному підприємству «Штадтверке Тюбінген». Нагадаю, що це не перша технічна допомога від громади цього міста, минулого року нам подарували пожежний автомобіль.

Громада Тюбінгена – давній та надійний партнер Кременчука! Ми дуже цінуємо вашу підтримку та сподіваємося на подальші розвиток і зміцнення наших дружніх стосунків! – зазначив Малецький.