«Кременчук» обіграв «Донбас» на виїзді в серії булітів

Сьогодні, 17 жовтня, на льоду в рамках 10-го туру УХЛ зустрілися принципові супротивники «Донбас» і «Кременчук». Команди визначили лідера в серії післяматчевих кидків. Перемогу здобули «городяни», вирішальний буліт закинув Тимур Гриценко.

«Донбас» – «Кременчук» 0:1 ПБ (0:0, 0:0, 0:0, 0:0, 0:1)

Шайби: 0:1 – Гриценко (вирішальний буліт)

У першому періоді обидві команди активно вели гру, створюючи моменти біля воріт один одного. Два принципових противника були заряджені забирати очки: «Донбасу» потрібно підніматися в таблиці і надолужувати пропущені гри, а «Кременчук» хотів закріпитися в трійці лідерів. Обіграти воротарів суперників не вдалося, а на перерву команди пішли, залишивши інтригу першої шайби.

У другому періоді суперникам також не вдалося відкрити рахунок. Команди йшли на рівних, по черзі атакуючи один одного.

Заключну двадцятихвилинку команди не зменшували обертів. Андрій Сигарьов виходив один на один з Михайлом Боярчуком, але не вийшло обіграти, у відповідь момент був і у «городян» – небезпечну атаку провів Олександр Яковлєв. Команди показали рівну боротьбу, але змінити рахунок на табло у них так і не вийшло. Таким чином, фінальна сирена зафіксувала рахунок 0: 0 на табло.

Овертайм також не приніс результату. Результат поєдинку вирішив в серії булітів, вирішальний кидок виконав Тимур Гриценко, повідомляє УХЛ.