«Кременчук» насухо розгромив «Маріуполь» на старті Kremenchuk Open Cup-2021

9 вересня у другій грі дня на Kremenchuk Open Cup-2021 «Кременчук» насухо розгромив «Маріуполь» 5:0!

…У першій частині першого періоду активніше діяли господарі майданчика, але Караваєв не давав себе обіграти, хоча гольових моментів у «містян» було чимало. «Сталеві чайки» не дозволяли кременчужанам повести в рахунку. Згодом ініціатива переходила від однієї команди до іншої в залежності від чисельної переваги, так як було багато вилучень у обох суперників. Шанси реалізувати більшість були у обох команд, які їм не вдавалося використовувати. Але «Кременчук» такі порадував уболівальників забитою шайбою у більшості – голом з передачі Яковлєва та Богачева відзначився Денискін.

Другу двадцятихвилинку команди почали активно: господарі хотіли відірватися та збільшити перевагу, а маріупольці в більшості намагалися зрівняти рахунок. На екваторі матчу своєї мети досягли гравці «Кременчука»: Коробов з ювелірної передачі Денискина та Дубініна прошив Короваева. Через п’ять хвилин кременчужани оформили третій гол: з точних подач Савченко та Тютченко потужним кидком від синьої лінії шайбу закинув Грицьких, який був капітаном «містян» у матчі. Під завісу другого періоду четверту шайбу в актив своєї команди записав Серанов, отримавши передачу від Грицьких.

У завершальній третині підопічні Олександра Савицького не збиралася зменшувати обороти гри, а гості намагалися відіграти бодай шайбу. На 55 хвилині матчу переграти Дуве зміг знову Денискін, який завдяки партнерам Яковлєву та Коробову, оформив дубль. «Сталеві чайки» кинули усі сили, щоб забити бодай гол, але господарі вміло діяли у захисті та надійно свої володіння захищав Боярчук, який оформив шатаут у матчі. Перемогу здобув «Кременчук» з рахунком 5:0, та набрав 3 очка.

Завтра на Kremenchuk Open Cup-2021 відбудуться два поєдинки – о 15:00 «Сокіл» зіграє з «Маріуполем», а о 19:00 «Кременчук» поміряється силами з «Білим Барсом». Квтики на матчі продаються на сайті Esport.

«Кременчук» – «Маріуполь» 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Денискін (Яковлєв, Богаченок, 17:06 – більш.), 2:0 – Коробов (Денискін, Дубінін, 29:42), 3:0 – Грицьких (Савченко, Тютченко, 34:42 – більш.), 4:0 – Серанов (Грицьких, 38:41), 5:0 – Денискін (Яковлєв, Коробов, 54:46).

«Кременчук»: Боярчук (Гордюшин), Коробов – Дубінін – Денискін, Яковлєв – Богаченок, Созонов – Нікулін – Басков, Хришпенць – Григорян, Савченко – Серанов – Тютченко, Грицьких – Толстушко, Сеник – Скуматов – Градусов, Тимофєєв – Алексюк.

«Маріуполь»: Короваєв (Дуве – 34:42), Кирющенков – Кудрін – Щербатов, Дорофєєв – Зуєв, Калейніковас – Лізин – Мільохін, Кудряшов – Алексєєв, Бабинець – Мазур – Благой, Олендаренко – Лисенко, Чердак – Ружников – Янішевський, Філімонов – Матусевич.