“Кременчук” насухо обіграв “Дніпро”

13 жовтня відбувся перший поєдинок дев’ятого туру УХЛ, в якому зійшлися «Дніпро» і «Кременчук». Перемогу здобули гості з рахунком 0:4.

Першим рахунок відкрив «Кременчук» – Іван Савченко розпечатав ворота херсонців на 23 секунді матчу. На екваторі першої 10-хвилинки кременчужани змогли подвоїти – шайбу закинув Павло Нікулін. «Дніпро» намагався завдавати атаки, але Михайло Боярчук не давав себе обіграти. «Кременчук» заволодів шайбою і в меншості гості закинули третю шайбу – гол оформив Олександр Коробов.

Активно почали команди другий період, але знову відзначився лише «Кременчук» – відрив до чотирьох шайб збільшив Дмитро Созонов.

У завершальній третині херсонці намагалися розпечатати ворота Михайла Боярчука, але «Кременчук» не дозволяв обіграти себе і наносив удари по воротах Едуарда Захарченко. Матч завершився з рахунком 0: 4.

«Дніпро» – «Кременчук» 0: 4 (0: 3, 0: 1, 0: 0)

Шайби: 0: 1 – 00:23 Савченко (Коробов, Хрішпенц), 0: 2 – 6:03 Нікулін (Созонов, Хрішпенц), 0: 3 – 19:05 Коробов (Дубінін), 0: 4 – 32:26 Созонов (Нікулін)