Кременчук може опинитись в “червоній зоні”

Сьогодні на засіданні штабу мерії Кременчука головний медик міста Максим Середа повідомив, що 360 ліжок для хворих на короновірус і ускладнення від цієї хвороби налічує госпітальна база Кременчука.

«Це потужно для міста не обласного значення. Але навантаження і зараз значне. Спрогнозувати, коли навантаження дійде до критичних 80% і більше, не можливо. Ми бачимо практику тих областей, які стали «червоними» за показником епіднавантаження і ці показники можуть вирости не за тиждень, а за 4-5 днів. Ми постійно в бойовій готовності», – зазначив Максим Середа.

Головний медик Кременчука закликає не нехтувати постійного заходами протиеапідемічного захисту: носити маски, не перебувати в місцях масового скупчення людей.

Згідно даних департаменту охорони здоров’я Кременчука, зараз за певними індикаторними показниками наше місто перебуває в «помаранчевій» зоні .

«Але ми на межі», – говорить М. Cереда.

Зараз епідпоріг ГРВІ в Кременчуці на 83%. Яким він буде за декілька днів, медики не беруться прогнозувати. На достатньому рівні забезпечення тестуванням, госпіталізації. Ситуація не критична.

«Та не виключено, що все може різко змінитися і за тиждень –півтора у Кременчуці не вистачитиме ліжок для хворих на коронавірус», – говорить М.Середа