КрАЗ залишається найбільшим боржником з виплати зарплат

13 травня під головуванням першого заступника голови Полтавської облдержадміністрації Дмитра Луніна відбулося засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Про це повідомили у департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Про стан погашення зарплатних боргів на підприємствах, установах та організаціях Полтавської області поінформував директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Максим Калінін.

Він зазначив, що загальна заборгованість по області на 1 квітня становить понад 105 млн грн.

— Найбільшими боржниками є ПрАТ «АвтоКрАЗ», сума заборгованості — 66,5 млн грн; 5 підприємств, які знаходяться на території Гадяча, — 17,7 млн грн; ДП «Полтавський Комбінат Хлібопродуктів» — 8 млн грн; ПрАТ «Кременчуцький колісний завод» — 2,7 млн грн та ТОВ «Топ Оіл Сервіс Компані» — 2,2 млн грн, — сказав Максим Калінін.

Крім того, у березні виникла заборгованість на сільськогосподарському підприємстві державної кримінально-виконавчої служби України № 29 на суму 379 тис. грн та ДП «Полтавський облавтодор» на суму 319 тис. грн. Працівникам, що знаходяться в управлінні органів центральної виконавчої влади, на 1 квітня заборговано 9 млн грн, працівникам підприємств комунальної власності — 245 тис. грн.

З початку року повністю погашено заборгованість із заробітної плати на 10 підприємствах-боржниках на суму 4,6 млн грн.

По Кременчуку загальна заборгованість становить 75 млн 207 тис. Близько 70 млн — ПрАТ «АвтоКрАЗ».

Кременчук оперативний раніше повідомляв, що став відомий новий власник заводу КрАЗ.

Читайте також