Компанія дружини кременчуцького бізнесмена потрапила у санкційний список РНБО

РНБО ввела санкції проти компанії дружини президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра, повідомляє Ліга.Бізнес.

Ігор Кушнір — відомий кременчуцький бізнесмен, який свого часу був одним із менеджерів компанії «Житлобуд», екдепутат Кременчуцької міської ради. Був заступником міністра оборони, нагадує Телеграф.

До списку санкцій РНБО, схваленого президентом Володимиром Зеленським, увійшла компанія його дружини Оксани Кушнір (громадянки Кіпру) – Klodius Investments Limited, зареєстрована на Британських Віргінських Островах.

Коментуючи ситуацію Ліга.Бізнес, Кушнір заявив про бізнес дружини:

– Роботу і бізнес-справи ми ведемо окремо, у нас є шлюбний договір. Моя дружина дійсно є власницею вищевказаної компанії.

Санкції передбачають блокування активів компанії, заборону на виведення капіталів за межі України, зупинку виконання економічних і фінансових зобов’язань. А також заборону видачі та анулювання діючих дозволів і планів на виконання польотів літаками T7-ABC (s\n 203). Термін дії санкцій – три роки.

– Наскільки мені відомо, внесення компанії в санкційні списки є помилковим. Я не знаю причин, за якими це сталося, – повідомив Ігор Кушнір.

За його інформацією, зараз готуються позови до суду про призупинення дії відповідного указу в частині, що стосується компанії Klodius Investments Limited.

Читайте також