Комісія Укрзалізниці прийняла два кременчуцьких дизель-поїзди

8 жовтня на Крюківському вагонобудівному заводі завершила роботу комісія Укрзалізниці з приймання готової продукції – одразу двох дизель-поїздів, а саме ДПКр-3-002 та ДПКр-3-003.

Її очолив заступник начальника Департаменту приміських пасажирських перевезень Укрзалізниці Сергій Храпатий.

Як повідомила представниця пресслжуби КВБЗ Ганна Кудіярова, голова комісії Сергій Храпатий розповів, що до складу комісії увійшли представники Південної, Донецької, Львівської залізниць, а також Департаменту приміських пасажирських перевезень Укрзалізниці. Також він розповів, де саме працюватимуть нові дизель-поїзди.

Їх місцем приписки стануть, скоріш за все, Південна та Львівська залізниці. А спеціалістів Донецької запрошено тому, що зараз складаються маршрути руху, у одного з поїздів він пролягатиме й територією Донеччини. Інший, за попередньою інформацією, працюватиме на маршруті Коломия-Чернівці-Тернопіль-Львів”, – зазначив Сергій Храпатий.

Голова комісії наголосив, що перевіряють технічний стан рухомого складу, роботу всіх систем – діагностики, пожежної, відеоспостереження, силових агрегатів тощо. А також комплектацію, зокрема й ЗІП, технічну документацію на відповідність умовам договору.

Робота чимала й копітка. Від заводу-виробника нам допомагають представники корпусу пасажирського вагонобудування, конструктори, працівники відділу технічного контролю. Щодо КВБЗ, машини відповідають нашим очікуванням. Вірю, що наступні дизель-поїзди будуть ще кращими. Ви набиваєте руку у їх виготовленні, ми – в експлуатації. Відтак упевнений, що нові машини забезпечать перевезення пасажирів з мінімальними експлуатаційними витратами і максимально задовольнять потреби замовника”, – додав Сергій Храпатий.

Акти технічного приймання підписали повноважні представники УЗ та КВБЗ. Тож, найближчими днями ці дизель-поїзди попрямують на залізницю.

Читайте також