Комендантську годину на прохання Кременчуцької міськради скорочувати не будуть

Кременчуцька міська рада зверталася до обласної Ради оборони з проханням скоротити комендантську годину, щоб бізнес міг працювати більше й платити податки.

Натомість у Полтавській ОВА кажуть, що підприємці можуть звернутися за перепустками для працівників і працювати скільки це можливо й повертатися додому в умовах комендантської години, повідомляє ЗМІСТ.

Начальник ОВА (він же керівник Ради оборони) Лунін так прокоментував ситуацію:

«Комендантську годину встановлює не Лунін Дмитро Сергійович, а Рада оборони області. Виноситься питання на кожне засідання, бо крім вас дуже багато різних людей звертаються. У чому саме питання – військові та правоохоронці голосують проти. В Україні дуже багато ДРГ працює. Правоохоронці задіяні і часу на контролювання вночі, нерозуміння хто це і що за люди гуляють, немає. Ви знаєте, що у вас під час комендантської години у вас у Кременчуці багато людей знаходяться на вулиці. Поліції треба розуміти – це ДРГ, чи нормальна людина йде з роботи».

На Полтавщині комендантська година триває з 22:00 до 05:00. Під нею слід розуміти заборону перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи. Виняток – коли люди прямують до укриттів під час тривоги.