Керівника ОПЗЖ Полтавщини Сазонова призначили командиром збройного формування

Керівника обласної організації ОПЗЖ, кременчужанина Олега Сазонова призначили командиром добровольчого загону «Правобережжя № 1» (Кам’янопотоківська тергромада). Інформацію про це опублікував телеграм-канал ОК Кременчук, розмістивши скан наказу про призначення.

Як видно з документу, наказ підписав командир військової частини А1155 генерал-майор Ігор Танцюра. Чи знав цей Танцюра, що Сазонов – переконаний регіонал, з 2014 року був у проросійській ОПЗЖ разом з колаборантами Бойком, Рабиновичем і Медведчуком?

Призначення Сазонова командиром збройного формування прокоментував нардеп Мовчан:

— Вперше в України керівник обласної організації ОПЗЖ (діяльність якої призупинено) очолив добровольче формування. Люди, добровольці в ДФТГ, просто хлопці з ТРО кажуть, що таке призначення — це підготовка до здачі ворогу громади та Кременчуцького району, адже Сазонов знатиме позиції, склади зброї і т.д. Я розумію, що він хоче вбудуватися в систему координат військового часу, щоб після війни сказати: «Я теж патріот і військовий доброволець». Але нагадаю, що 15 лютого на сесії облради Сазонов не проголосував за політичну резолюцію щодо агресії РФ та навіть заперечував її можливість.