Канікули почнуться 15 жовтня

У зв’язку з підвищенням рівня захворюваності на COVID-19, а також збільшенням кількості  випадків інфікування педагогічних працівників та здобувачів освіти  Міністерство освіти і науки України рекомендувало закладам загальної середньої освіти провести осінні канікули з 15 по 30 жовтня 2020 року включно.

У Кременчуці за рекомендацією МОН шкільні канікули  також  будуть  з 15 до 30 жовтня.  Навчальний процес має розпочатися з 2 листопада. Про це повідомили у міській раді.

Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичному режимі. Водночас пріоритетом організації роботи закладів дошкільної та позашкільної освіти залишається неухильне дотримання правил гігієни, використання засобів індивідуального захисту та уникнення масових скупчень осіб з урахуванням вимог постанови Уряду № 641 від 22 липня 2020 року про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів, а також постанови Головного державного санітарного лікаря № 55 постанови  від 22 вересня 2020-го щодо затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти.