Інтелектуальна еліта міста: у Кременчуці відзначили молодих науковців

Сьогодні мер Кременчука Віталій Малецький відзначив кращих представників нашої інтелектуальної еліти, які стали переможцями та призерами конкурсів МАН, шкільних олімпіад та гідно представляють місто на міжнародному рівні.

Серед них наші МАНівки Марія Плахотна з ліцею №10 “Лінгвіст” та Софія Єрмакова з ліцею №4 “Кремінь”, які отримують стипендію Президента України. Учень ліцею №4 Богдан Саленко, який став золотим медалістом Міжнародного інноваційного конкурсу ІNOVA-2023 у Хорватії і тепер готується до Європейської виставки креативності та інновацій EUROINVENT 2024, що пройде у червні в Румунії.

Загалом за результатами цьогорічної інтелектуальної битви маємо 11 призових місць на Всеукраїнських конкурсах МАН. Найкращі результати показали ліцеї №4, 10, 5 та 11.

На обласному рівні – 139 призерів МАН та олімпіад. Серед гімназій міста №2 та №19 мають своїх переможців МАН, а №1, 12, 20, 26 – переможців обласних олімпіад.

“Дякую педагогам та керівникам освітніх закладів за чудову роботу. Щиро вітаю всіх учасників та переможців, ви – майбутнє нашої громади! Ваша боротьба за Україну – це боротьба сьогодні за себе кращого, а завтра – інтелектуальнішого, освіченішого, рішучішого,” – зазначив керівник міста