Ходив містом з ножем – суд покарав кременчужанина

Днями Крюківський районний суд м. Кременчука Під головуванням судді Наталі Мурашової у відкритому підготовчому судовому засіданні розглянув кримінальне провадженняпо обвинуваченню раніше не судимого уродженця смт Оржиця Полтавської області, громадянина України, з середньою освітою, який не одружений, не працює, має малолітню дитину,-у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.

Згідно з обвинувальним актом, у 2021 році обвинувачений придбав у невстановленому місці холодну зброю – мисливський ніж загального призначення, що відноситься до категорії коротко-клинкової холодної зброї колюче-ріжучої дії, який зберігав при собі без передбаченого законом дозволу. В подальшому 01 червня 2021 року о 16.16 біля одного з будинків Кременчука працівники поліції виявили, що чоловік носив при собі без передбаченого законом дозволу цей ніж.

Холодну зброю вилучили працівники поліції.

Органом досудового розслідування такі дії обвинуваченого кваліфіковані за ч.2 ст.263 КК України, як носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу.

09 чеврня 2022 року між прокурором Кременчуцької окружної прокуратури Полтавської області Олефіренко В.В. та підозрюваним, за участі захисника адвоката Груби А.С., укладено угоду про визнання винуватості.

Суд затвердив дану угоду.

Обвинуваченого визнали винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.263 КК України, та призначили покарання у виді громадських робіт на строк 120 годин.

Вирішили також стягнути з обвинуваченого на користь держави витрати на залучення експерта Полтавського Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України в розмірі 1 тис 029,72 грн.

Вирок суду може бути оскаржений в апеляційному порядку з підстав, передбачених статтею 394 КПК України, до Полтавського апеляційного суду через Крюківський районний суд міста Кременчука Полтавської області у строк 30 днів з моменту його проголошення.

Обмеження права оскарження даного вироку визначені ч.2 ст.473 Кримінального процесуального кодексу України.