ХК «Кременчук» пропустив «Сокіл» до фіналу Кубка України

На Кубку України на арені «Айсберг» ХК «Кременчук», після ї перемоги 8:0 над БСФК, у другий день зустрічався з «Соколом», який на старті обіграв 11:1 «Дніпро». Обидві команди мали у турнірній таблиці по 3 очка, лідируючи у змаганнях.

Вже на початку матчу на 3 хвилині кияни відкрили рахунок, завдяки вдалої гри першої ланки – з передачі двохметрового Міхнова гол забив Рубан. Забігаючи наперед, зауважимо, що саме гра першої трійки нападу столичної команди Рубан – Кузьменко – Міхнов стала вирішальною у цей вечір, на рахунку якої чотири закинутих шайби. На середині періоду Казьянін забив у відповідь, і суперники відправилися на перерву з нічийними цифрами на табло 1:1.

У другій двадцятихвилинці «Сокіл» після влучних кидкив Міхнова та Благого до екватору матчу зробив гандикап у два гола, але Денискін закинув «у роздягальню» за 37 секунд до перерви, скоротивши відставання до мінімуму.

У третьому періоді знову двічі відзначився Рубан, оформивши хет-трик у зустрічі. Кременчужани не здалися, відіграли шайбу після кидка Грицьких у більшості від синьої ліній. В останні п’ять хвилин «містяни» зробили справжній штурм на ворота гостей, змінили воротаря на шостого польового гравця під завісу, але кияни вистояли та перемогли 5:3.

Таким чином, столична команда набрала 6 очок після двох турів та гарантувала собі місце у фіналі Кубку України. У кременчужан залишилося 3 бали, і вони завтра, 5 січня о 18:30, зіграють за вихід до фіналу з «Дніпром», який сьогодні обіграв БСФК 7:4 та теж має 3 очка. Переможець цієї зустрічі стане другим фіналістом.

«Сокіл» (Київ) – «Кременчук» – 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)

Шайби: 1:0 – Рубан (Міхнов), 02:35. 1:1 – Казьянін (Денискін, Дубінін), 10:09. 2:1 – Міхнов (Кузьменко, Рубан), 22:59. 3:1 – Благий (Смирнов, Павленко), 29:53. 3:2 – Денискін (Дубінін, Боярчук, – більш.), 39:23. 4:2 – Рубан (Міхнов, Кузьменко), 43:31. 5:2 – Рубан (Міхнов, Кузьменко, – більш.), 53:08. 5:3 – Грицьких (Толстушко, Савченко, – більш.), 55:14.

Сокіл: Кубрицький (Ганін). Мажуга – Алексєєв, Хайруллов – Рибалко, Лєтов – Герцик, Сушков – Гончаренко. Рубан – Кузьменко – Міхнов, Благий – Смірнов – Павленко, Єлісєєнко – Німенко – Андрущенко, Давидов – Сімчук – Коржилецький.

Кременчук: Боярчук (Гордюшин). Хришпенць – Забавін, Денискін – Савченко, Савицький – Варава, Сібілевич – Матусевич. Созонов – Сєранов – Баснєв, Гриценко – Григорян – Толстушко, Яковлев – Грицьких- Дубінін, Казьянін – Ворона – Горлушко.