Хокейний клуб «Кременчук» у рамках чергового туру чемпіонату зазнав поразки на домашній арені «Айсберг». У принциповому протистоянні з київським «Соколом» кременчуцька команда поступилася з рахунком 2:4 (1:1, 1:2, 0:1).
Матч розпочався вдало для господарів: на п’ятій хвилині Лялька відкрив рахунок, реалізувавши більшість (1:0). Проте, ще до перерви, «Сокіл» також скористався більшістю, і Чердак зрівняв рахунок (1:1).
Ключовим став другий період, де гості зуміли створити відрив. На початку періоду «Сокіл» закинув дві шайби: спочатку Захаров у більшості (30:47), а потім Мазур (31:26). Однак «Кременчук» швидко скоротив відставання, коли Кривенко також реалізував більшість (33:23). Рахунок став 2:3. На жаль для господарів, «Сокіл» незабаром відновив перевагу (Бурдаков, 35:39).
У заключному періоді, попри всі зусилля, «Кременчук» не зміг змінити рахунок, і матч завершився перемогою гостей 2:4. Ця перемога стала для «Сокола» першою у сезоні, коли вони зуміли закинути у ворота Захарченка.