Група з Горішніх Плавнів здобула право представляти Україну в Європі та США

«Rema Dance Family» із Горішніх Плавнів виборола бронзу на фестивалі «World of Dance Ukraine». Про це повідомили на Facebook-сторінці “Горішні Плавні Online”.

Вихованці школи танцю «Rema Dance Family» увійшла до трійки найкращих команд на фестивалі World of Dance Ukraine, що днями пройшов у Києві.

Горішньоплавнівські танцівники брали участь у цьому фестивалі за допомогою відео-обладнання. Про це розповіла керівниця школи танцю Світлана Цимбал. Зокрема, вона зазначила, що не кожен може потрапити на фестиваль такого рівня. Нам дуже пощастило попасти на такий захід.

«Нам дуже пощастило потрапити на цей фестиваль. Брали участь у категорії «Junior Division» у віковій категорії 12-16 років. Участь у фестивалі брала 31 команда – суперники дуже сильні, конкуренція гідна», – пояснила Світлана Цимбал.

Вона також розповіла, що вихованці школи «Rema Dance Family» їздять на подібні заходи через кваліфіковане журі. Цього разу конкурс судили члени журі з США та Європи.

«Максим Цимбал повіз старшу групу з серйозним філософським номером. Журі звернули увагу на те, що наша група відрізняється від інших. Під час виконання номеру судді один одному показували «мурашки по шкірі», – зауважила Світлана Цимбал.

Команда школи танцю «Rema Dance Family» виборола на фестивалі бронзову нагороду. А за правилами конкурсу представляти Україну в США та Європі може та команда, яка займе призове місце, тобто увійде до трійки кращих.

«Тепер шукаємо спонсорів, які змогли б нам допомогти поїхати за кордон і представити Україну», – поділилася керівниця школи танцю.