Головний тренер “Кременя” Годін: Додамо нової крові в команду

Головний тренер «Кременя» Олексій Годін напередодні виходу команди з відпустки відповів на ряд питань від пресслужби клубу та вболівальників.

Олексій Годін у якості футболіста захищав кольори запорізького та донецького «Металургів», сімферопольської «Таврії». Саме бувши футболістом Олексій захоплювався тюнінгом автомобілів. У всіх його починаннях та справах підтримує дружина Ольга, яка є шеф-редактором журналу «Time to travel» та головою благодійного фонду БО «Світ Милосердя» (який опікується онкохворими дітками), а також дизайнер бренду одягу Cattleya.

Тренерську кар’єру Олексій В’ячеславович розпочав у 2018 році. Тоді він увійшов до тренерського штабу Олега Тарана в рідному «Металурзі», а на початку 2020 року очолив запорізьку команду. У вересні 2020 року Олексій Годін став головним тренером ФК «Рух» (U-21).

– Олексію В’ячеславовичу, як Ви дізналися про пошук нового тренера «Кременя»?

– Читав новини в інтернеті й на сайті ua-football вискочила новина про пошук тренера. Вирішив спробувати. Чому б й ні?

– Чи брали раніше участь у подібному? Що для Вас було незвичним або важким у конкурсі?

– Таких важких питань не було. Щодо підготовки, то ще рік назад із запорізьким «Металургом» проходив збори, й плюс-мінус корегуєш під команду. Особливих труднощів не було. Це футбольні питання з якими проходиш все життя. Можливо трохи довелося «розкинути мізками». Резюме зробив за 2-3 години.

– На скільки розрахований контракт?

– Контракт розрахований на рік.

– Які плани на весняну частину чемпіонату поставило керівництво перед тренерським штабом?

– Перед тренерським штабом поставили завдання закріпитися у Першій лізі. Відійти якомога далі від зони вильоту, від тих команд, які переслідують. Награти команду й давати більше ігрового часу молоді.

– Чи слідкували за виступами команд у Першій лізі та ігор «Кременя» зокрема?

– Поки працював у «Русі» особливо не слідкував за виступами команд у Першій лізі. Дивився результати новини. В міру можливості дивився трансляції, намагався переглянути одну-дві гри. Конкретно за якоюсь однією командою не слідкував.

– Чи будуть кардинальні зміни у складі команди? На які позиції/ланки будете підбирати гравців?

– Багато гравців пішло. Хочеться підсилитися, це нормально, як і будь-яка команда у міжсезоння хоче щось змінити й підсилитися. Додати нової крові в команду. Така ж задача стоїть і в нас. Скільки гравців до нас прибуде, їх потенціал та якість. Якщо нас влаштовуватимуть ці гравці, то ми їх візьмемо. Краще візьмемо якістю, а не кількістю.

– І питання від вболівальників. Чи плануєте залучати гравців з запорізького Металурга та Руху з якими Ви працювали?

– Я не впливаю на перехід гравців, можу лише поцікавитися у футболіста чи є в нього бажання. У деяких футболістів є чинні контракти з клубом, а клуба немає можливості відпустити й втратити хорошого гравця. Якщо у гравця немає контракту і є можливість, то я тільки за. Знаю кількох футболістів, але ніхто нікого насильно не тягне й не переманює.

– І заключне питання. Якою бачите модель гри «Кременя»? Модель гри якої команди Вам імпонує найбільше?

– Тут треба виходити від наявності гравців та які до нас прийдуть, і від цього відштовхуватися. Адже завжди необхідно розуміти, які є футболісти, що вони можуть і в який можуть зіграти футбол. Звичайно хочеться прививати цікавий футбол, який буде цікавий для вболівальників. Як то кажуть, будемо грати у футбол, який буде давати результат. Нічого поки не хочеться загадувати й наша команда гратиме у видовищний футбол. Час покаже, як ми проведемо зимові збори, що напрацюємо, як почнемо друге коло. Перш ігри весною покажуть результат нашої двомісячної роботи.