Голкіпера «Кременя» звинуватили у нечесній грі: поліграф показав протилежне

У кінці квітня кременчуцький «Кремінь» в Ужгороді грав проти харківського» Металіста». Команда з Кременчука вела в рахунку, але в середині другого тайму залишилася у меншості, а потім — пропустила два голи і програла. Ці пропущені м’ячі виявилися настільки дивними, що викликали підозри у нечесній грі від кременчужан, а конкретно — від орендованого у «Вереса» голкіпера Арсенія Коркодима.

Що власне трапилося

У протистоянні з харківською командою «Кремінь» швидко відкрив рахунок. Вже на дев’ятнадцятій хвилині голом відзначився Іван Куць. Команда Ігоря Климовського виграла перший тайм. За пів години до кінця захисник команди Іван Паламарчук заробив другий гірчичник і кременчужани залишилися у меншості. Пізніше «Металіст» забив два голи і виграв матч. В обох епізодах удари харків’ян не здавалися надто небезпечними і м’яч залетів у ворота через помилки воротаря Арсенія Коркодима. Оцінити ці моменти ви можете в огляді матчу.

Що було після матчу

Такі пропущені голи привернули увагу Комітету з етики та чесної гри УАФ. Матч почали перевіряти на предмет маніпулювання результатом. При цьому сам клуб відправив на поліграф тренера Ігоря Климовського, директора клубу Андрія Філя та вищезгаданого голкіпера Арсенія Коркодима. Андрій Філь в коментарі виданню «Український футбол» емоційно висловився про дії голкіпера

«Ми після гри розбиралися з цією ситуацією, були серйозні розмови. Це дуже неприємно. Я не розумію, як наш воротар може пропускати в таких епізодах».

Відреагував на це і сам голкіпер, який явно образився на директора, і запевняв, що він винен у пропущених голах, але помилився без умислу.

«По-перше, неприємно чути такі слова з боку директора клубу. Я визнаю свою провину у пропущених м’ячах. На жаль, припустився прикрих помилок, які призвели до поразки. Міг би зіграти краще, але, на мою думку, я не заслужив таких коментарів на свою адресу.

Мені немає чого приховувати, я готовий пройти будь-який незалежний поліграф, якщо є для цього потреба».

Що після поліграфу

І Андрій Філь, і тренер команди Ігор Климовський, і — навіть двічі — Арсеній Коркодим пройшли перевірку на детекторі брехні, яка показала, що всі вони жодним чином не маніпулювали результатом матчу. Андрій Філь публічно вибачився перед Арсенієм Коркодимом, а клуб виступив з відповідною офіційною заявою. У наступному турі кременчужани зіграли внічию з хмельницьким «Поділлям» і Арсеній Коркодим грав у старті.