“Гірник-Спорт” виграв, “Кремінь” програв

Сьогодні відбулися матчі другого туру Першої ліги. Кременчужани грали на виїзді у Вишгороді і програми місцевому “Діназу” з рахунком 2:1.

“Гірник-Спорт” вдома обіграв з мінімальним рахунком “Маріуполь”