“Гірник-Спорт” виграв, “Кремінь” програв СПОРТ Сергій Вандула 18:14 | 7.08.2023 490 Сьогодні відбулися матчі другого туру Першої ліги. Кременчужани грали на виїзді у Вишгороді і програми місцевому “Діназу” з рахунком 2:1. “Гірник-Спорт” вдома обіграв з мінімальним рахунком “Маріуполь”