“Гадяцьке сафарі” триває: із Псла дістали російський танк з мертвим екіпажем

Рятувальники витягли російський танк зі знищеної колони, який місяць тому потонув у річці на межі Полтавської та Сумської області. Всередині були тіла кількох військових.

31 березня з річки Псел, на межі Полтавської та Сумської областей, поблизу села Кам’яне, ДСНС України та Територіальна оборона ЗСУ витягли російський танк, який тікаючи від українських військових, впав з містка та затонув. Як виявилося, екіпаж техніки, вилізти з танка не встиг. Про це повідомив Генштаб Збройних Сил України.

Нагадаємо, наші Збройні Сили, розбили ворожу техніку між Полтавщиною та Сумщиною у ніч з 26 на 27 лютого. Частину знищеної колони селяни потім збирали поблизу сіл Веприк, Бобрик, Кам’яне та Московський Бобрик. Окрім танків, там були «Тори», «Гради» та інша техніка. Інша частина роз’їхалася та загубилася. Полювання за технікою та руснею назвали “Гадяцьким сафарі”.

І ось стався ще один епізод цього “сафарі”. Із Псла дістали танк Т-90А — модифікацію танка Т-90 «Владімір». Екіпаж цього Т-90А намагався перетнути напівгнилий дерев’яний місток через річку Псел поблизу села Кам’яне Сумської області, але не зміг і перевернувся. Трохи більше, ніж за місць, туди доїхали фахівці ДСНС та українські військові, які, за допомогою техніки, перевернули танк і витягли його із заболоченої річки.