Фасували наркотики в полтавському гаражі: викрили злочинців, що працювали по всій Україні

Правоохоронці Полтавщини викрили трьох жителів Полтави та мешканця Кропивницького за підозрою у скоєнні кримінальних правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів і психотропних речовин.

Особам інкримінують незаконні придбання, перевезення, зберігання, пересилання з метою збуту, а також збут особливо небезпечних психотропних речовин та наркотичного засобу в особливо великих розмірах, вчинених повторно, за попередньою змовою групою осіб (ч. ч. 2. 3 ст. 307 КК України).

Окрім вказаних статей двом полтавцям повідомлено про підозру в організації та утриманні місць для незаконного вживання і виготовлення наркотичних засобів та психотропних речовин, вчинених із корисливих мотивів, групою осіб (ч. 2 ст. 317 КК України).

За даними слідства, чоловіки налагодили збут заборонених речовин по всій території України. Розфасовували їх у гаражі, який винаймали в Полтаві. У подальшому «товар» реалізовували зацікавленим особам шляхом «закладок» та надсилаючи через службу доставки. 

Наразі встановлено 27 епізодів протиправної діяльності підозрюваних.   

Під час обшуків у гаражі, за місцями проживань та в автомобілях чоловіків правоохоронці вилучили психотропні речовини: понад кілограм PVP, більше  130 г метамфетаміну, понад 60 зіп-пакетиків із особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом, електронні ваги, різноманітні ємності тощо. Речові докази направлені на експертизи.