ДТЕК орендувала землю на Кременчуччині для будівництва вітроелектростанції

Компанія ДТЕК пройшла необхідні процедури з погодження та затвердження містобудівної документації на місцевому рівні для реалізації проєкту Полтавської вітроелектростанції (ВЕС). Про це повідомила  її пресслужба.

  • Компанія отримала позитивний відгук архітектурно містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОВА щодо Детального плану територій (ДПТ) для будівництва, експлуатації та обслуговування Полтавської ВЕС з орієнтовною проєктною потужністю 650 МВт, – йдеться у повідомленні.

Також ДПТ був погоджений на громадських слуханнях Глобинської міської територіальної громади, та затверджено на сесії Глобинської міської ради 25 квітня. На підставі цього були прийняті рішення надати в оренду ДТЕК перші земельні ділянки комунальної власності у кількості 120 штук орієнтовною площею 205 га. 

Компанія повідомляє, що спільно з Глобинською міською радою вже погоджені та підписані договори оренди землі та було зареєстровано права оренди в Державному реєстрі права на нерухоме майно.

Також був поданий пакет документів в НЕК «Укренерго» для отримання технічних умов на підключення 650 МВт генеруючих потужностей в мережу національного оператора.