Аби кременчужанам доїхати до Києва, слід буде заплатити за проїзд по автодорозі. Але не всім.
Зараз, аби доїхати до Києва, кременчужани переважно користуються дорогою до Хоролу через Семенівку і з Хоролу до Борисполя. Саме траса з Хоролу має стати платною. Щоправда, лише для вантажівок.
Поки що невідомо, коли саме проект реалізують. Наразі триває пошук інвесторів.