Для Кременчуцького лісгоспу придбали моторний човен

Для Кременчуцького лісгоспу придбали сучасний моторний човен вартістю 756 тисяч гривень та двигун до нього за 398 тисяч гривень.

Про це повідомив у фейсбуці заступник голови Полтавської ОДА Євген Греков.

“Тепер його працівники зможуть використовувати сучасний моторний човен, щоб швидко дістатися до лісових масивів, розташованих на островах на Кам’янському водосховищі. Зокрема два острови загальною площею понад 2 тисячі гектарів вкриті сосновими деревами й потребують проведення низки заходів для недопущення виникнення пожеж, адже у разі пожежі на цих територіях гасіння її ускладнюється в рази”, – зазначив Євген Греков.

Крім того, торік за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища для Кременчуцького, Миргородського, Гадяцького і Полтавського лісгоспів закуплене оснащення для гасіння лісових пожеж: нові ранцеві вогнегасники, пожежні рукави, захисні костюми, протипожежні плуги, ранцеві оприскувачі. Полтавському лісгоспу спрямували кошти на модернізацію, а Кременчуцькому – на придбання телесистеми раннього виявлення лісових пожеж. Також лісові господарства області отримають нову державну техніку для охорони лісу від пожеж і браконьєрів.