Держава та область мають чіткий план, як забезпечити Кременчук теплом

Держава, область і місто мають чіткий план, як забезпечити кременчужан теплом. Кошти на це, як ви знаєте, вже виділили Кабмін й обласна рада. Можливо, залучатимемо й інші джерела фінансування.

Напередодні ми з заступницею міністра розвитку громад та територій України Наталею Хоцянівською побували в Кременчуці, а сьогодні конструктивно поспілкувалися з учасниками процесу: спеціалістами ОВА, владою Кременчука, керівництвом підприємств теплокомуненерго. Домовилися, що локомотивом у відновленні теплопостачання у Кременчуці буде обласна адміністрація, але в будь-якому разі всі працюватимуть спільно й використовуватимуть напрацювання Кременчука та міжнародних організацій у цьому процесі.

Із того, що можу говорити публічно. Найкращий варіант – диверсифікувати теплопостачання, збудувавши автономні котельні по місту. Це наша основна мета зараз і на подальші роки. Через безпеку, інших деталей і планів розкривати не буду, але скажу впевнено, що держава, область і місто роблять усе, щоб розпочати опалювальний сезон у більш-менш необхідні терміни. До того ж, як повідомляв очільник Мінрегіону Олексій Чернишов, опалювальний сезон пройде без підвищення тарифів на опалення та гарячу воду для всіх категорій споживачів.