Дерева вже вирубали: хто і що будуватиме на Молодіжному

Наші читачі цікавляться, що планується збудувати на Молодіжному на ділянці біля Тецівського провулку в Кременчуці, яку нещодавно очистили від десятків дерев.

Щоб з’ясувати це, Кременчук оперативний скористався відкритими даними: Публічною кадастровою картою України та реєстром про суб’єктів права власності.

Дана земельна ділянка площею 0,25 га має кадастровий номер 5310436100:02:001:0451. Вона прилягає до проспекту Лесі Українки та провулку Тецівський і належить місту. Її орендує Яровий Олександр Васильович. Право оренди ним було оформлене 28.09.2020 року.

Ділянка на кадастровій карті України

Земельна ділянка виділена для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу для будівництва та обслуговування автомийки.

Зауважимо, що земельна ділянка має кілька обмежень: “санітарно-захисна зона навколо об’єкта” (мається на увазі північний промисловий вузол) та “охоронна зона навколо інженерних комунікацій” (тут проходить теплотраса).

Раніше Телеграф повідомляв, що забудовник заплатив у бюджет 23 тисячі гривень за спиляні дерева і за ці гроші будуть висаджені нові.

Головне фото Телеграф