Де у Кременчуцькому районі ремонтують дороги

Ремонт місцевих доріг проводиться за умови співфінансування від територіальних громад – У Полтавській області вже оновлено 30 тисяч кв. м дорожного покриття.

Багатьох цікавить питання, щодо ремонту доріг з Кременчука до Власівки, особливо на ділянці від Кривушей до Михайленок, яка в дуже поганому стані.

Відповідне питання сьогодні на ранковому брифінгу задали очільникам Кременчуцької районної військової адміністрації. На брифінгу журналістам пояснили, що головною умовою проведення ямкового ремонту місцевих доріг є їх співфінансування з боку територіальних громад. Держава вносить свою частку цього фінансування через Агенство місцевих доріг Полтавської області.

За словами заступника начальника Кременчуцької РВА Артема Даценка, у Глобинській територіальні громаді ямковий ремонт проводиться на дорозі Глобино-Шепелівка-Устимівка та Глобино-Горби-Бугаївка. Окрім того, ремонтуються також дороги у самому Глобиному. На ці ремонтні роботи з бюджету громади виділено 5 млн грн.

У Пришибській та Новогалещинській громадах також проводиться вибірковий ямковий ремонт найбільш аварійних ділянок доріг на території цих громад на що виділено відповідно 1 млн та 1,2 млн грн. – Є деякі проблеми з фінансуванням, які наразі вирішуються, щодо продовження ремонту дороги Кременчук-Глобино-Манжелія-Козельщина, – зазначив Артем Даценко. За його словами, у Кременчуці та Горішніх Плавнях міські дороги ремонтуються коштом місцевих громад. Як зазначив начальник Кременчуцької РВА Олег Лєднік, питання ремонту дороги з Кременчука до Власівки також розглядається, і як тільки будуть вирішені усі нюанси, пов’язані з фінансуванням проведення робіт, його теж розпочнуть. – У громадах Полтавщини продовжують ямковий ремонт місцевих доріг. Натепер роботи тривають у 18 територіальних громадах. Уже завершили 14 об’єктів із 30 розпочатих. Це 30 тисяч «квадратів» оновленого дорожнього покриття. Попри війну, дороги необхідно ремонтувати. Це наша безпека! Все буде Україна, – повідомляють на офіційній сторінці Агенства місцевих доріг Полтавської області у Фейсбуці.