Чим відома компанія, яка будуватиме новий міст у Кременчуці

Як повідомлялося раніше, турецька компанія Doğuş İnşaat виграла тендер на будівництво нового мосту через Дніпро в Кременчуці. Компанія зобов’язалася це зробити за 11,248 млрд. гривень. У Сліжбі автодоріг Полтавської області повідомили, що невдовзі підпишуть контракт з переможцем тендеру.

Що відомо про Doğuş İnşaat? На чому спеціалізується ця компанія та чи є в неї досвід будівництва, щоб реалізувати Кременчуцький проект. Про це дізнавався Кременчук оперативний, вивчаючи відкриті європейські та турецькі джерела.

Компанія Doğuş İnşaat працює на ринку з 1951 року. За цей час нею було реалізовано 250 інфраструктурих проектів на загальну суму понад 28,2 млрд. доларів.

Doğuş İnşaat спеціалізується на будівництві метрополітенів, складних доріг та, звичайно, мостів. Українцям ця компанія відома будівництвом теміналу D в аеропорту Бориспіль та Дарницького мосту в Києві:

Дарницький міст у Києві

А ось приклади проектів Doğuş İnşaat в інших країнах:

Метрополітен в Стамбулі (Туреччина)
Автострада з мостами в Марокко
Автострада в Туреччині

Згідно ТЕО, новий міст буде вантовим і матиме 4 смуги руху, по дві в кожному напрямку. На правому березі Дніпра він сполучатиметься з дорогою Н-08, на лівому — з нинішньою вуличною мережею Кременчука. В цих точках передбачено будівництво транспортних розв’язок у різних рівнях. Загальна довжина споруд становитиме понад 3 км.