Чоловік, який влаштував стрілянину на АЗС у Кременчуці, сидить в тюрмі й отримав нове покарання

23 березня минулого року на території АЗС біля заводу Кредмаш у Кременчук кременчужанин та двоє його знайомих з Дніпра побили чоловіка, який приїхав на заправку.

Окрім цього, один із обвинувачених кілька разів вистрілив із пістолета «Форт 12 Р», внаслідок чого людина отримала 4 непроникаючі вогнепальні поранення, що спричинили короткочасний розлад здоров’я. Також у результаті конфлікту на певний час була порушена нормальна робота АЗС і пошкоджено її майно на суму понад 24 тис. грн.

Крюківський суд виніс покарання одному з нападників – саме тому, хто вчинив стрілянину. Розглянувши справу, суддя Світлана Фадєєва встановила, що звинувачений 23 березня 2020 року разом з іншими особами приїхав на територію АЗС «WOG», що знаходиться за адресою: Кременчук, проспект Свободи, буд. 7-Б.

Маючи при собі вогнепальну зброю «Форт 12Р», чоловік взяв участь у бійці, умисно здійснив декілька пострілів з пістолета (травматичної дії) на території вказаної АЗС по потерпілому, заподіявши останньому легкі тілесні ушкодження, які спричинили короткочасний розлад здоров`я.

Допитаний у судовому засіданні в режимі відеоконференції підсудній свою вину у скоєнні визнав у повному обсязі та вказав, що у вчиненому щиро розкаюється, відшкодував спричинену шкоду як потерпілій особі, так і АЗС.

Розглянувши справу, суддя  визнала чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 296 КК України, та призначила йому покарання у виді 4 років позбавлення волі. Але при цьому на підставі ст. 75 КК України суддя звільнила засудженого від відбування призначеного судом покарання з випробуванням зі встановленням іспитового строку два роки.

Зауважимо, що підсудній давав покази у режимі відеоконференції, бо вже перебуває в ув’язненні. У беерзні цього року він був засуджений Жовтневим районний судом м.Дніпро за злочин, передбачений ч. 3 ст. 286 ККУ – Порушення правил безпеки дорожнього руху, що вони спричинили загибель кількох осіб.