Учора, 18 липня, Полтавщиною пронеслася негода. Як повідомили в пресслужбі Державної служби надзвичайних ситуацій в Полтавській області, внаслідок погіршення погодних умов (гроза та пориви вітру), відбулося аварійне відключення електромереж у 22 населених пунктах.
Для відновлювальних робіт було залучено 14 одиниць техніки та 47 працівників АТ «Полтаваобленерго».
Для ліквідації наслідків погодних умов (розпил та прибирання повалених дерев) було залучено 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу ДСНС.