Була вагітною!? Загибель 16-річної дівчини з Бреусівки розслідували екстрасенси

14 листопада на СТБ вийшов черговий випуск програми “Битва екстрасенсів”.

Екстрасенси розслідували страшний злочин, який стався цьогоріч напередодні Великодня. За день до свята на Полтавщині знайшли мертвою 16-річну Марію Бондаренко. У день смерті дівчина поїхала в гості до бабусі, потім вирушила до подруги і більше так і не повернулася додому. Експертиза показала, що Марія померла через отруєння алкоголем. Однак родичі та односельці не вірять у це, тому і звернулися по допомогу на проєкт «Битва екстрасенсів». Випробування проходило в місці, де знайшли тіло Марії.

Віктор Литовський припустив, що зі смертю дівчини пов’язана машина. Екстрасенс відчув, що за її допомогою тіло Марії перевезли на це місце. Але більше він так нічого й не зміг сказати.

Марія Вандєєва зрозуміла, що дівчину вбили через ревнощі і зробила це жінка. Екстрасенс відчула дух Марії та передала від неї послання матері. Від усього побаченого під час випробування білій відьмі стало зле, і вона знепритомніла. Що такого побачила Марія Вандєєва?

битва экстрасенсов

Марія Тиха відчула, що мати дівчини ревнувала її до вітчима. Дух загиблої покликав її до центру села. Біля занедбаного клубу чорна відьма відчула, що до її смерті причетні двоє хлопців і що саме тут дівчина знепритомніла.

А от Патрисії Перу вдалося відчути нікому раніше не відому інформацію. Вона зрозуміла, що хлопець Марії, Юрій, збирався зробити їй пропозицію, а сама дівчина була… вагітною.

У ТЕМУ:

Справу про смерть 16-річної Марини Бондаренко розглядатиме колегія суддів

Нові подробиці у справі загибелі 16-річної дівчини: є припущення, що зґвалтування було посмертним

Читайте також