У Кременчуці попрощалися з полеглим на війні українським воїном Артемом Байовим

5 серпня 2026 року відбулося прощання зі старшим  солдатом ЗСУ Артемом Ігоровичем Байовим, який загинув під час захисту цілісності та незалежності України.  У 34 -річного українського військовослужбовця залишилися батьки, дружина та син.   

Артем Байов став на захист України в перші дні активної фази російсько-української війни. За ці роки він пройшов бойовими стежинами на різних напрямках фронту. Свій останній бій із російським агресором провів 20 липня 2026 року на Донеччині в районі населеного пункту Слов’янськ. Артем Байов був мужнім і сміливим, відданим сином України та взірцевим бійцем.

Панахиду за загиблим відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали Артема Байова на Свіштовському кладовищі поруч із іншими захисниками української незалежності.

Міський голова Віталій Малецький висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглого українського оборонця.