14 травня 2026 року Кременчуцька громада віддала данину пам’яті українському захисникові Владиславу Вікторовичу Петульку. Старший сержант ЗСУ загинув на Запорізькому напрямку фронту, виконуючи бойове завдання з захисту суверенності української держави та її територіальної цілісності. 4 травня 2026 року наш земляк мав свій останній бій із ворогом.
Під час військової служби Владислав Петулько проявив себе мужнім і відповідальним воїном, відданим військовій присязі та українському народові. Захисникові України назавжди залишилося 27 років. Удома на його повернення чекали мати, батько та дружина.
Прощання з Владиславим Петульком проходило в Міському палаці культури. Відспівували його в Свято-Миколаївському соборі. Поховали військового на Свіштовському кладовищі в меморіальному секторі почесних поховань Захисників і Захисниць України поруч із героями, які поклали свої життя в російсько-українській війні.
Щирі співчуття з приводу непоправної втрати родині, близьким і друзям загиблого героя висловлює міський голова Віталій Малецький.