Працівники БЕБ з Полтавщини “накрили” нелегальне виробництво алкоголю

Працівники Територіального управління Бюро економічної безпеки у Полтавській області викрили діяльність цехів, де незаконного виготовляли алкоголь.

Про це повідомляють у пресслужбі відомства.

Зловмисники налагодили повний цикл виробництва алкоголю, а потім збували його у місцеві магазини та заклади харчування без спеціальних на це дозволів. Працівники БЕБ конфіскували близько 24 тис. л спирту і горілчаних виробів на суму понад 3 млн грн. Варто зазначити, що територіально цехи з виготовлення алкоголю розташовані у Харківській області.

Правоохоронці порушили кримінальне провадження щодо підприємців за ч. 3 ст. 204 (Незаконне виготовлення підакцизних товарів з недоброякісної сировини) Кримінального Кодексу України.