Зокрема, за минулий тиждень кількість хворих збільшилася на 32%.
«На разі, ми спостерігаємо незагрозливу ситуацію з грипом та ГРВІ. У Центрі ПМСД на амбулаторному лікуванні 338 осіб, із них 56 дітей. Але в цілому епідпоріг не перевищено» — сказала Ілона Назаренко, лікар-педіатр ПМСД.
Щонайменше у п’яти громадах Полтавщини через високу захворюваність у школах оголосили карантин та перейшли на дистанційне навчання.
«Дуже висока була захворюваність, в кожному класі майже по 50% було відсутніх. Тому ми перейшли на дистанційну форму навчання. На даний момент, у четвер буде проводитись знову моніторинг у вайбер-групах по класах. І в подальшому ми сплануємо, чи продовжимо дистанційне чи виходимо на очне навчання» — сказала Таміла П’ятаха.