Минулого тижня у Гребінці пройшов Чемпіонат Полтавської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-2011 року народження. Кременчук на цих змаганнях представляли вихованці КДЮСШ №1 та спортивного ліцею імені І.М. Піддубного.
Всього за підсумком змагання кременчуцькі спортсмени здобули 31 нагороду:
– 11 золотих медалей;
– 9 срібних медалей;
– 4 бронзових медалей.
Вітаємо спортсменів з гарними результатами та дякуємо тренерам, які готували їх до змагань: Катерині Шайдовій, Андрію Голівцю та Заслуженому тренеру України Вікторії Козловій.