Минулого тижня у Кременчуці на світ з’явилося 34 малюки – 18 дівчаток та 16 хлопчиків. Статистика свідчить, що останнім часом дівчаток народжується більше – сподіваємося, що це до миру.
Щиро вітаємо родини новонароджених. Бажаємо діткам зростати у щасливих дружніх родинах мирної, незалежної і вільної від ворогів України.