Як стало відомо телеграм-каналу ОК Кременчук з власних джерел, сьогодні троє людей отруїлися перекисом водню.
68-річний чоловік випив цілий літр речовини і помер від страшних внутрішніх опіків.
Цього ж дня госпіталізували жінку, яка деякий час приймала перекис для лікування виразки шлунку.
Окрім того, отруєння перекисом водню діагностували ще й у дитини, яка випила її випадково. З малям все норм ,лікується вдома під наглядом педіатра.
Всі випадки сталися у різних родинах, незнайомих один з одним.