За тиждень у Кременчуці народилось 29 дітей

У період із 31 липня по 6 серпня у  Кременчуцькому перінатальному центрі дівчаток і хлопчиків на світ з’явилося  порівну:  по 11. А в пологовому відділенні лікарні «Правобережна»  цього разу  дівчаток було більше: 4 проти 3.

Вітаємо молодих батьків із народженням донечок і синочків! Бажаємо, щоб дітки були здоровими та росли в щасливих родинах!  Віримо в  те, що наші захисники зроблять все, щоб маленькі українці більше ніколи не страждали від жахів війни, а жили в мирній та заможній державі.