У Полтаві стався вибух у багатоповерхівці. Є травмовані

Через ймовірний витік газу стався вибух у будинку на вулиці Квітучій. Двох людей медики швидкої госпіталізували до лікарні. 

6 серпня близько 22-ї години багатоповерховому будинку на вул. Квітуча, 8, у Полтаві стався вибух. Попередня причина — витік газу у квартирі на третьому поверсі четвертого під’їзду. Місцевий мешканець приніс газовий балон із гаража у квартиру. Вибухом було зруйноване перекриття між двома поверхами. На місці працюють рятувальники та поліція. Двох людей госпіталізували медики швидкої до лікарні.

Мешканців усього будинку було евакуйовано на вулицю. Орієнтовно, до ранку вони не зможуть потрапити до своїх квартир.

Секретар Полтавської міської ради Катерина Ямщикова, яка прибула на місце події, повідомила, що рятувальники організували намет, де люди можуть перечекати проведення аварійних робіт. Також мешканцям запропонували тимчасове проживання на певний час у садочках.