У Горішніх Плавнях відремонтували лікарню

У Горішніх Плавнях завершили реконструкцію хірургічного відділення міської лікарні.

Про це повідомили на сторінці Горішньоплавнівської міської ради.

У хірургічному відділенні облаштували шість чотиримісних палат, три — одномісних та одну палату підвищеного комфорту. Також створили універсальне приміщення, яке можна використовувати для потреб пацієнтів і медперсоналу.

На реалізацію проєкта витратили понад вісім мільйонів гривень.