До Полтавського районного управління поліції 5 серпня, близько 12:00, надійшло повідомлення від медиків про падіння жінки з вікна 3-го поверху одного з готелів міста. Причини та обставини з’ясовує поліція.
Отримавши повідомлення, на місце події негайно прибула слідчо-оперативна група поліції та медики. Травмовану жінку в тяжкому стані доставлено до лікарні. В ході проведення першочергових слідчих дій, встановлено, що місцева 27-річна жінка випала із вікна третього поверху готелю, розташованого на території Шевченківського району Полтави.
Наразі обставини та причини події з’ясовує слідчо-оперативна група поліції.
З власних джерел сайту «Полтавщина» відомо, що постраждала проживала у готелі «Еверест». Попередня версія — спроба самогубства.