Кременчуцька спорстменка виграла “срібло” на Чемпіонаті України з легкої атлетики

Кременчуцька спортсменка Ольга Ляхова здобула срібну медаль у бігу на 800 метрів на Чемпіонаті України з легкої атлетики, який проходив  з 27 по 31 липня у Луцьку.  Ярослава Ялисоветська посіла 5 місце у тому ж виді змагань і 6 місце у бігу на 400 метрів з бар’єрами.

Ці змагання були відбірковими на Чемпіонат світу з легкої атлетики, який відбудеться в серпні у Будапешті. Ольга Ляхова у складі збірної команди України представлятиме Україну .

Вітаємо спортсменок з гарним результатами та бажаємо нових перемог!