Кременчужанка Ольга Ляхова виграла золото міжнародного турніру

Кременчужанка Ольга Ляхова виграла золоту медаль у бігу на 800 метрів на Чемпіонаті Асоціації балканських федерацій з легкої атлетики.

Спортсменка подолала дистанцію за 2:01,82 хв. Змагання проходили у сербському місті Кралєво.